Načítavanie...

  • Ing. Rastislav Žatkovič, 040 01 Košice
Zavolajte nám
+421 918 038 175
Napíšte nám
info@rozpoctujem.sk

Stavebný rozpočet

images
images
images

Novostavba

Ak plánujete výstavbu svojho nového rodinného domu alebo iných objektov je dobre vedieť koľko Vás to bude stáť. Orientačný rozpočet Vám môže odhadnúť aj projektant na základe svojich skúseností, no nemusí byť presný. Výhodou však je mať položkový rozpočet ktorý vychádza od konkrétnych požiadaviek a projektovej dokumentácie. Určí výslednú sumu presnejšie, no úplne najlepšie určí cenu cenová ponuka od zhotoviteľa. Aby ste ju vedeli zhodnotiť potrebujete osloviť viac zhotoviteľov. Ak si necháte vypracovať položkový rozpočet, môžete poslať všetkým potencionálnym zhotoviteľom rovnaké a presné podklady ( výkaz výmer ) ktoré budete vedieť rýchlo porovnať.

Nie vždy platí ,že najlacnejšia je aj najlepšia ponuka je dôležité brať ohľad na profesionalitu a kvalitu poskytnutých prác a taktiež aj materiálov ktoré sa do vašej stavby zakomponujú a to viete ovplyvniť položkovým rozpočtom už v prípravnej fáze, čo v konečnom dôsledku ovplyvní náklady na celú stavbu.

Rekonštrukcia

Rozhodli ste sa modernizovať alebo upraviť svoje okolie, objekt, byt alebo dom? Chcete vedieť ako vaša predstava zasiahne vaše financie, nechajte si priestor správne sa rozhodnúť ešte pred začatím prác. Aj keď je vždy komplikované správne naceniť rekonštrukciu je lepšie byť pripravený ako zaskočený. Vždy sa snažíme správne rozvrhnúť postúp prác v potrebnom rozsahu ale obzvlášť pri rekonštrukcii je dôležité mať finančnú rezervu pre nepredvídané okolnosti.

Snažíme sa naším klientom dopriať rýchlosť a kvalitu, to si naši zákazníci cenia.